Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
ТавияСад - наилучший результат с наименьшими усилиями
График работы:

Пн, Вт, Чт, Пт 12.00 - 19.00

Cуб 10.00-14.00

0
Мой заказ

Продажа древовидный пион 3 года уже цветущий Киев 5 минут м. Берестейская

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Деревоподібна півонія володіє найбільшим розміром квітки - діаметр до 30 см у зрілого рослини і найбільшим обсягом куща серед всіх видів - до 2м висота і ширина. Уявляєте собі ці 2 кв.м., повністю посипані квітучими гігантами у вас в саду? Та ще й з чарівним ароматом? Ось тому деревовидний піон і є улюбленець у всіх квітникарів. Кущі деревовидного півонії невибагливі, щодо морозостійкі (можуть підмерзати молоді гілки при морозах нижче -25), але на відміну від їх трав'янистих родичів воліють легке притінення і захищене від сильних вітрів простір. Агротехніка така ж як і у півоній інших видів. Вносьте добриво щедро, що б цвітіння наступного року було ще красивішим, при нестачі поживних речовин ветвеобразованіе сповільнюється, що призведе до зниження бутонізації. Під вагою потужних квіток молоді пагони можуть схилятися, тому потрібно передбачити підпірки під час цвітіння заздалегідь, у дорослих кущів цього вже не спостерігається. Вони гордо тримають свої суцвіття високо над усіма. Лише небагато вашої любові і турботи цій рослині дайте і деревовидний піон буде радувати багато років. Вони можуть рости на одному місці 30 і більше років. Купити саджанці деревовидних півоній краще в контейнері - це гарантія приживлюваності, швидкого зростання і якнайшвидшого формування бутонів. Якщо ви все ще не зробили свій вибір де півонія деревоподібна купити в Україні - довіртеся нам. Наші кущі вже цвіли і мають величезну силу життя. Навіть сам розмір контейнера 7,5-10л говорить про розмір їх кореневої системи, а вона заставу приживлюваності і сили зростання.

Півонія посадка і догляд

Посадка півоній: Вам знадобиться акуратно вийняти саджанець намагаючись не пошкодити його. Купити саджанці півонії в контейнері - це гарантія приживлюваності. Півонії не вимогливі до грунту, можуть рости як на супіщаних, суглинних грунтах і чорноземах, для повноцінного росту краще використовувати родючі легкі грунти з хорошим доступом повітря до коріння. Для кращого старту зростання слід додати при посадці субстрат універсальний в суміші з рідною землею 50% на 50%, а так само додати біогумус і перемішати.
При посадці півонія саджанець слід заглибити в грунт не більше ніж на 10 см, при сильному заглибленні буде розвиток повільніше. Після посадки грунт слід ущільнити навколо стебла, зробити лунку і ретельно полити (необхідно що б вода витіснила всі бульбашки повітря для щільного прилягання грунту до коріння). Після посадки необхідно замульчувати.

Півонії догляд: удобрювати потрібно обов'язково. Це дуже рясно квітучі рослини, і без якісних підгодівлі рослина виснажується, гірше і рідше цвіте, суцвіття стають дрібніше і їх стає так само менше на кущі. Як нагодуйте - так і будете милуватися їх красою. Удобрювати можна і органічними добривами, і комплексними мінеральними так само. Але краще професійним добривом для посилення бутонізації Blossom Buster, Osmocote Bloom з внесенням в обов'язковому порядку мікроелементів Micromax Premium.

Півонія не дуже полюбляє воду, але бажаний регулярний полив з просоченням кореневої системи і прилеглої зони. Вони можуть винести короткочасну посуху.
У несприятливі роки з великою вологістю і недоліком сонця вони можуть дивуватися грибковою інфекцією, яка легко перемагається застосуванням фунгіцидів. Якщо ж у сусідів багато кліщів на рослинах, то вони можуть перекочувати і на ваших улюбленців. У цьому випадку необхідна обробка акарицидом. При появі інших комах - шкідників досить одноразової обробки інсектицидом для усунення цієї проблеми, перед нанесенням через розбризкування інсектициду, бажано нанести на листя прилипач. Він сприяє більш тривалій захисту рослини від шкідників за рахунок утримування інсектициду на аркуші під час дощів. У сире літо слимаки можуть поїдати листя. Для захисту від них слід застосовувати препарати моллюскоциди.

Оскільки в останні роки в Україні "пандемія" личинки хруща, які поїдають коріння рослин з величезною швидкістю і великим апетитом, то дуже рекомендується в посадковий грунт або навколо зростаючого рослини вносити ентоцид, який абсолютно екологічний (міцелій грибків) і назавжди захистить ваші півонії від цього грізного підземного ворога.

Купити деревоподібні півонії в Україні дуже зручно в садовий центр ТАВІЯ, т.к він знаходиться всього в 5 хвилинах ходьби від м. Берестейська Київ. Інтернет - магазин ТАВІЯСАД швидко доставить ваше замовлення в будь-яку частину України

 • Войдите на сайт чтобы
  добавить товар в список желаний
  К сравнению
 • Войдите на сайт чтобы
  добавить товар в список желаний
  К сравнению
 • Войдите на сайт чтобы
  добавить товар в список желаний
  К сравнению
 • Войдите на сайт чтобы
  добавить товар в список желаний
  К сравнению
Наверх